Marlena Sadowska - Dyrektor Zarządzający
tel. +48 607 888 231
mail: marlena.sadowska@portal-badania-rynkowe.pl


Przemysław Korth - Dział Finansów i Rozliczeń
tel. +48 513 369 438
mail: przemyslaw.korth@portal-badania-rynkowe.pl





Katarzyna Berthelsen - Office Manager Katowice
tel. +48 531 402 584
mail: katarzyna.berthelsen@portal-badania-rynkowe.pl


Adrian Sas - Specjalista ds. HR Katowice
tel. +48 534 968 155
mail: adrian.sas@portal-badania-rynkowe.pl




Sekretariat Wrocław
tel. 71 307 15 14
Telefon dostępny w godzinach pracy biura


Marta Bartosiak - Specjalista ds. HR Wrocław
tel. 534 968 760
mail: marta.bartosiak@portal-badania-rynkowe.pl



Ewelina Kujawińska - Office Manager Wrocław
tel. 534 968 424
mail: ewelina.kujawinska@portal-badania-rynkowe.pl





Izabela Sobczak-Firlej - Specjalista ds. HR Kraków
tel. 534 968 027
mail: izabela.firlej@portal-badania-rynkowe.pl


Dorota Gagla - Office Manager Kraków
tel. 534 968 570
mail: dorota.gagla@portal-badania-rynkowe.pl





Grzegorz Niemczyk - Office Manager Rzeszów
tel. 531 076 485
mail: grzegorz.niemczyk@portal-badania-rynkowe.pl


Ewelina Furdak - Specjalista ds. HR Rzeszów
tel. 534 968 662
mail: ewelina.furdak@portal-badania-rynkowe.pl





Kamil Zawadzki - Office Manager Lublin
tel. 502 829 420
mail: kamil.zawadzki@portal-badania-rynkowe.pl



Katowice
ul. Mielęckiego 10 lok. 303/304
40-013 Katowice
godziny otwarcia
pon-pt 8:30 - 16:30




Wrocław
ul. Ostrowskiego 30 pok. 140-141
53-238 Wrocław
godziny otwarcia
pon-pt 8:30 - 16:30




Kraków
ul. Morawskiego 5 lok. 522
33-332 Kraków
godziny otwarcia
pon-pt 8:30 - 16:30




Rzeszów
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów
1 piętro, Galeria Center Park




Lublin
al. Warszawska 102
20-824 Lublin